Meniu
Your Cart
Sediu Central / Depozit
Adresa: 307285 Mosnita Noua, Calea Medves nr 1001, Hala 11-B, Timis Romania,
Telefon: +40 724 353 173
E-mail: office@sroindustry.ro

SERVICIU CLIENTI
Sebastian Murariu
Telefon: +40 724 353 173
E-mail: sebastian.murariu@sroindustry.ro
ACHIZITII
Laurentiu Nicolaescu
Sales & Purchasing Manager
Telefon: +40 737 014 255
E-mail: laurentiu.nicolaescu@sroindustry.ro
LOGISTICA
Ciprian Caprian
Sales & Supply Chain Manager
Telefon: +40 737 014 257
E-mail: ciprian.caprian@sroindustry.ro
FINANCIAR
Liliana Tudorescu
Financial Manager
Telefon: +40 721 013 207
E-mail: liliana.tudorescu@sroindustry.ro
ADMINISTRATOR
Ioan Sava
Sales & Operations Manager
Telefon: +40 737 014 256
E-mail: ioan.sava@sroindustry.ro
OFERTE & VANZARI
Romania EST & Bulgaria
Ciprian Caprian
Sales & Supply Chain Manager
Telefon: +40 737 014 257
E-mail: ciprian.caprian@sroindustry.ro
Romania SUD & Bulgaria
Laurentiu Nicolaescu
Sales & Purchasing Manager
Telefon: +40 737 014 255
E-mail: laurentiu.nicolaescu@sroindustry.ro
Romania Centru
Lucian Lazar
Technical Sales Manager
Telefon: +40 728 190 701
E-mail: lucian.lazar@sroindustry.ro
Romania NORD – VEST & Ungaria
Robert Pop-Szucs
Sales Manager
Telefon: +40 733 060 998
E-mail: robert.pop@sroindustry.ro
Romania VEST
Ioan Sava
Sales & Operations Manager
Telefon: +40 737 014 256
E-mail: ioan.sava@sroindustry.ro

Contactează-ne

Locația noastră

SRO Industry
Address 1
Telefon:
123456789